Dzień Dziecka 2013

Zapraszamy wszystkie dzieci i wszystkich rodziców na warsztaty z okazji Dnia Dziecka!

Elmer w Starym Knedelkowie!!!
Wasz ulubiony słoń w kratkę odwiedzi swoje przyjaciółki Cecylkę i Walerię. Razem z nimi zamienimy się w kuchareczki oraz kuchcików oraz dowiemy się kto był zamknięty w jajku. Gąska wytłumaczy Elmerowi co to są dobre maniery i to, że wypada wiedzieć, co wypada. Natomiast nasz słoń opowie dlaczego kolorowe kwadraty są takie fajne. Razem z naszymi bohaterami odwiedzimy także kolorową lodziarnię gdzie będzie smacznie, zimno i w kratkę!

Specjalnie dla Was ceniona autorka książek dla dzieci, Joanna Krzyżanek, przygotowała bardzo ciekawe warsztaty. Przybywajcie o godzinie 11!!!

Z okazji dnia dziecka WARSZTATY SĄ DARMOWE.

W związku z tym że ilość miejsc jest ograniczona, bardzo prosimy o zapisy telefoniczne lub mailowe.

walerka

Elmer2

wiek: od 2 do 100 lat
data: 1.06.2013
dzień: sobota
godz: 11:00
miejsce: Skład Kulturalny, Galeria MM, Św. Marcin 24
koszt: za darmo :)
prosimy o zapisy pod nr telefonów: 500 683 092
oraz na adres mejlowy: skladkulturalny@gmail.com
ilość miejsc ograniczona

Cecylka Knedelek to dziewczynka, która mieszka w Starym Knedelkowie, przy ulicy Naleśnikowej 5. Ma niebieskie oczy i „pomidorowe włosy”, które czesze w kitki lub kucyki. Jest wyższa od konewki postawionej na krześle, a niższa od jabłonki, którą trzy lata temu posadził w jej ogrodzie Antek. Dziewczynka potrafi przeskakiwać przez strumyk, rozwieszać pranie na lince, chodzić po kałużach, piec babeczki z czereśniami, przygotować herbatkę na przeziębienie, szyć gałgankowe lalki, rysować zielone ptaki i liczyć do miliona. Bardzo lubi czytać książki, sadzić kwiatki i odpoczywać w hamaku.
Jej współlokatorką jest gąska Waleria, wyjątkowy kuchenny pomocnik.kupon_3