Gupik ma szczęście! – spotkanie z Tomkiem Nowaczykiem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorem książki z wierszykami dla dzieci pt. Gupik ma szczęście. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Składu Kulturalnego Jeżyce przy ul. Szamarzewskiego 4/6, 7 listopada na godzinę 12.00. Autor poprowadzi spotkanie sam ze sobą – jest wszak także artystą kabaretowym! Będzie bardzo wesoło, szykujcie się na świetną zabawę!

UWAGA Spotkanie jest propozycją skierowaną do dzieci w ramach cotygodniowych warsztatów. Prosimy o zapisy pod nr. Telefonu: 732 695 154 lub pod adresem mailowym: skladkulturalny.jezyce@gmail.com

Po spotkaniu będzie można zakupić książkę ze specjalnym rabatem.

Gupik-ma-szczescie

Gupik ma szczęście! to 24 zabawne wierszyki, które trafią zarówno do najmłodszych czytelników, jak i do tych nieco starszych. Kabaretowe doświadczenie autora sprawia, że w każdym utworze można znaleźć zabawę słowem, ciekawą fabułę, intrygujące rymy oraz dowcipną puentę. Z wierszami idealnie współgrają przepełnione humorem ilustracje autorstwa znanego rysownika Marcina Skoczka. Wspólne czytanie Gupika… to prawdziwa frajda dla dzieci i rodziców.

Tomek Nowaczyk – artysta kabaretowy związany z poznańskim kabaretem Czesuaf (założyciel. Autor tekstów i aktor), stand-uper, improwizator, klaun w Fundacji Czerwone Noski – Klaun w Szpitalu, a także zapalony maratończyk. Od kilku lat realizuje kolejną pasję, jaką jest pisanie wierszy dla dzieci. Ojciec dwóch synów, którzy są pierwszymi czytelnikami, recenzentami, a nawet pomysłodawcami niektórych rymowanek.

https://www.facebook.com/events/456460941200081/