Na Szage 2015

W dniach 6-8 lutego 2015 odbędzie się FESTIWAL PODRÓŻNICZY Na Szage. Skład Kulturalny będzie obecny ze stoiskiem książkowym. Przygotowaliśmy też tematyczne warsztaty dla dzieci.

NaSzage2015

Festiwal NA SZAGE w Poznaniu to spotkanie ludzi drogi i wszystkich tych, którym bliskie jest piękno przyrody, doświadczanie obcych kultur, przeżywanie przygód. Głównym celem Festiwalu jest propagowanie idei dzielenia się wrażeniami z wypraw i podróży jak najpiękniej i najciekawiej. Nie liczy się wyczyn czy egzotyka miejsca podróży, lecz jakość doświadczeń i relacji. Inspiracją dla tej formuły jest poznański podróżnik Kazimierz Nowak i jego przejmujące reportaże i fotografie z pięcioletniej wędrówki przez Czarny Ląd.
Festiwalowi towarzyszy konkurs na najciekawszą prezentację z podróży dla tych, którzy potrafią w atrakcyjny sposób podzielić się wrażeniami ze swoich podróży. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych, każdy może zgłosić się aby opowiedzieć co zobaczył, czego dotknął, kogo poznał i co na zawsze pozostanie w jego pamięci.

NaSzage

Zapraszamy na kolejną, czwartą edycję Festiwalu NA SZAGE, która odbędzie się w terminie 6-8 lutego 2015 w Auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (ul. Królowej Jadwigi 27/39).

PS. Tutaj dowiecie się więcej nt. warsztatów dla dzieci, które przygotowaliśmy na festiwal: http://skladkulturalny.pl/?p=4412.