Polecamy: Plener Podróżniczy w Boruszynie

Zbliża się! Wielkimi krokami!

Już za kilka tygodni, w dniach 16-18 sierpnia 2013, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, organizowane w wyjątkowym miejscu. W tych dniach w znajdującym się kilkadziesiąt kilometrów od Poznania BORUSZYNIE pojawią się… PODRÓŻNICY!

PLENER PODRÓŻNICZY IM. KAZIMIERZA NOWAKA to trzydniowe święto ludzi ciekawych świata. To świetna okazja, żeby odetchnąć od miejskiego zgiełku i przy okazji pooglądać i posłuchać opowieści różnej maści włóczykijów, reporterów, zdobywców. Na przybyłych – zarówno starszych jak i młodszych – czeka mnóstwo atrakcji.

W tym roku mamy zaszczyt współpracować z Plenerem. W Boruszynie pojawimy się ze stoiskiem z książkami!

Plener Podróżniczy - plakat

Plener Podróżniczy im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie (gm. Połajewo) jest kontynuacją i zarazem konsekwencją społecznej inicjatywy, jaką była sztafetowa wyprawa śladami Kazimierza Nowaka – Afryka Nowaka. W tym roku odbywa się druga edycja imprezy.

Plener Podróżniczy to impreza skierowana do szerokiej widowni, niekoniecznie z doświadczeniem podróżniczym, niekoniecznie z ogromnymi aspiracjami. To impreza dla ludzi ciekawych Świata, którzy mają odwagę otworzyć się na nieznane kultury, tradycje, zwyczaje, a przede wszystkim na nowych ludzi.

Do Boruszyna zapraszamy z całymi rodzinami. Przez cały czas trwania Pleneru dzieci pod opieką doświadczonych animatorów będą brały udział w zajęciach, atrakcjach i konkursach przygotowanych specjalnie dla nich w Świecie Młodego Podróżnika. A rodzice będą mogli bez ograniczeń uczestniczyć w szkoleniach, pokazach, prezentacjach plenerowych i imprezach wieczornych.

Szczegóły programu, postępy prac i wszelkie nowe idee oraz pomysły, umieszczane są na stronie plenerpodrozniczy.pl, a także na portalu społecznościowym Face Book. Już teraz na stronie wydarzenia można brać udział w kilku konkursach z nagrodami książkowymi.

Skuście się na NIEZWYKŁE WAKACJE. Do zobaczenia w Boruszynie!