Zdjęcia z drugiej niedzieli Szkolniaków

W niedzielę (1 września) nastąpił wielki finał Poznańskich Szkolniaków! Sam kiermasz potrwa jeszcze do 4 września, a podręczniki i przybory szkolne kupowac będzie można równiez i po tej dacie w lokalu księgarni (wciąż z rabatem 10%!). W niedzielę jednak przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji na zakończenie wakacji.

Jak zwykle odwiedzili nas Reksio, Matołek słoń Elmer i żółw Franklin, można było nauczyć się wiązać buty i pakować kanapki śniadaniowe, pooglądać roślinki w kąciku „Oko na przyrodę”, a także pograć w gry ze sklepem Bard.

Dzieci zachwycone były wspaniałą prezentacją Łukasza Wierzbickiego. Autor popularnych książek zabrał dzieciaki w wirtualną podróż do starożytnej Mongolii. Warsztaty z dziećmi prowadziła także Elżbieta Krygowska-Butlewska – jedna z najważniejszych polskich ilustratorek książkowych. Warsztaty origami porowadził Dominik Kazuś.

Centrum handlowe MM odwiedziła także Akademia Reissa, szkółka piłkarska stworzona dla młodych miłośników futbolu.

Tego dnia wręczyliśmy nagrody w kilku konkursach plastycznych. W konkursie plastycznym pt. „Malowanie wakacji” pierwsze miejsce zajęła Noemi Łakatosz.

Oto fotografie!